14 лютого 2019

23:17:35 14.02.2019 Назад

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОБРАНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ

12 лютого 2019 року відбулося перше засідання Громадської ради при Держлісагентстві нового складу.

Заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар привітав присутніх представників громадськості, які обралися до Громадської ради. Він також окреслив основні проблеми і напрями розвитку лісового господарства України. Володимир Бондар висловив сподівання, що новообрана Громадська рада працюватиме плідно і запевнив у відкритості та всебічній співпраці апарату Держлісагентства з Громадською радою.

За присутності всіх новообраних членів Громадської ради були вирішені питання функціонування Громадської ради. Зокрема, більшістю голосів обрано:

        Масюка Василя Володимировича головою Громадської ради (редакція газети «Деревообробник»).

        Мельника Ігоря Анатолійовича першим заступником голови (Українська асоціація деревообробного обладнання).

        Гетьманчука Анатолія Івановича заступником голови (Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «БУГ»).

        Соболевського Ігоря Миколайовича заступником голови (Асоціація деревообробних підприємств Прикарпаття).

Громадська рада визначилась також із кількістю комісій, затвердила їх керівників та персональний склад. У наступні два роки в Громадській раді при Держлісагентстві працюватимуть такі комісії: лісової політики та сталого ведення лісового господарства; використання лісових ресурсів; мисливського господарства.

У роботі громадської ради взяв участь провідний науковий співробітник відділу методології сталого розвитку ДУ ІЕПСР НАН України, д.е.н., проф. І.М. Лицур, який увійшов у склад комісії з використання лісових ресурсів.