1 жовтня 2020 року

13:54:48 01.10.2020 Назад

 

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІСОПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

 

 

29 вересня 2020 року, стартувала міжнародна виставка LISDEREVMASH, яка по праву вважається головною виставковою подією лісової та деревообробної галузі.

У рамках виставки 30 вересня ц.р. відбувся Перший всеукраїнський лісопромисловий форум, організований за підтримки Меблідеревпром та Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Львівщини. Участь у заході взяли Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, вчені, лісівники, деревообробники, громадські діячі.

Василь Кузьович під час виступу наголосив на важливості взаємопартнерства між деревообробниками та лісівниками та відзначив, що саме співпраця повинна стати ключем у розвитку галузей. Адже без якісної сировини не буде й глибокої переробки, нових робочих місць і розвитку вітчизняної деревообробки та лісового господарства в цілому. Професійна діяльність лісівників та деревообробників дає можливість розвивати, як екосистеми, так і створювати значну кількість робочих місць. «Представники влади, деревообробної промисловості та бізнесу мають бути об’єднанні єдиним прагненням – працювати задля забезпечення сталого розвитку лісового господарства та деревообробної галузі України. Для розвитку потрібна підтримка суспільства і сьогодні ми відчули допомогу від переробників», - наголосив очільник галузі.

В роботі форуму прийняв участь провідний науковий співробітник відділу методології сталого розвитку Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» доктор економічних наук, професор Ігор Лицур, який виступив в ролі експерта та представив доповідь «Стратегія ціноутворення та оподаткування» в якій було запропоновано принципи формування ринку деревини.

 

Відділ методології сталого розвитку