24 червня 2022 року

20:39:08 24.06.2022 Назад

НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ З ЮНЕП

Відбулась робоча зустріч директора ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» академіка НААН України, д.е.н., проф. Михайла Артемовича Хвесика з керівником програми ЮНЕП в Україні Атілою Урас та радником Офісу Координаторки системи ООН в Україні з екологічних питань Михайлом Малковим, на якій були всебічно обговорені напрями співпраці у сфері економіки природокористування, екологічної безпеки, сталого розвитку та ряду інших актуальних питань сьогодення і перспективи.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо використання наукового потенціалу установи у вирішенні складних еколого- економічних і соціальних проблем, в тому числі пов’язаних з впливом бойових дій на навколишнє середовище, стан природних ресурсів, оцінками прямих і опосередкованих збитків довкіллю, стану критичної інфраструктури, екологічної безпеки тощо.

Було обговорено ряд інших важливих науково – прикладних проблем, вирішення яких є дуже актуальним, намічено шляхи подальшої співпраці з ЮНЕП і офісом ООН в Україні.